Laiptai

Laiptai

Patogūs, stilingi ir ergonomiški laiptai – kiekvieno šeimininko pasididžiavimas. Tiek namo viduje, tiek jo išorėje sumontuoti laiptai – neatsiejamas stiliaus ir gyvenimo komforto būtinas elementas. Konsultuojame, projektuojame ir gaminame įvairių konstrukcijų metalinius laiptus.

Metaliniai laiptai

Metaliniai patikimi laiptai – tai kiekvieno šeimininko džiaugsmas. „Vilniaus Kalvių” komanda pasiruošusi Jums suteikti konsultacijas projektuojant patogius, stilingus bei ergonomiškus laiptus. Metaliniai laiptai namo viduje yra neatsiejamas šeimininko stiliaus bei gyvenimo komfortui būtinas elementas. Pasikonsultavę su mūsų ekspertais rasite geriausią metalinių laiptų kombinaciją. „Vilniaus Kalviai” dirba su aukščiausio lygio naujausia technologija, kuri leidžia patikimai, tiksliai ir greitai išmatuoti Jūsų laiptų erdvę, apskaičiuoti bei pateikti būtent Jums tinkamiausių pasiūlymų paketą. Namo išorėje sumontuoti „Vilniaus Kalvių” pagaminti metaliniai laiptai puikiai derės su Jūsų namo architektūra bei aplinka. Aukščiausią kokybę garantuoja daugiau nei dvidešimties metų patirtis bei stipri ekspertų komanda. „Vilniaus Kalviai” konsultuoja, projektuoja, gamina bei tvirtina įvairių konstrukcijų metalinius laiptus tiek pastato viduje, tiek išorėje.

Metaliniai laiptai Jūsų poreikiams

Ar niekada nesusimąstėte pažvelgę į laiptus „kaip žmonės sugebėjo juos pasigaminti?“. Juk metalinių laiptų nenusipirksi atėjęs į parduotuvę, kaip įprastos kasdieninės prekės. Metaliniams laiptams pagaminti reikia žinių, profesionalų, atidumo bei sugebėjimų. „Vilniaus Kalviai” skiria individualų dėmesį žmonėms, norintiems pasigaminti metalinius laiptus, kadangi tai apima begalę darbų: vietos išmatavimas, dizaino pasirinkimas – ar Jūsų aplinkai labiau tiks sukti ar tiesūs laiptai, o gal Jūs norite lenktų? „Vilniaus kalviai” pateiks Jums ir Jūsų namų dizainui labiausiai tinkantį variantą. Metalinių laiptų gaminimas pas „Vilniaus Kalvius” Jums suteiks daug privalumų, kadangi su Jūsų užsakymu dirbs specialistai, konstruktoriai bei dizaineriai.

Metalinių laiptų įvairovė

„Vilniaus Kalviai” per daugiau nei dvidešimt metų gyvavimo įvaldę individualių užsakymų metaliniams laiptams projektavimą bei gamybą. Mūsų pasiūlymai metaliniams laiptams yra begaliniai. Atsižvelgę į Jūsų namų ar lauko aplinką kartu parinksime geriausią dizainą (tiesų, lenktą, raižytą ar begalę kitų). Atsižvelgę į reikiamą laiptų kompoziciją, nubraižysime Jums labiausiai tinkamus metalinius laiptų tipus. „Vilniaus Kalviai” gamina bene visus esamus metalinių laiptų tipus: paprastus linijinius metalinius laiptus (tiesūs), lenktus linijinius laiptus, „L“ bei „U“ formos metalinius laiptus, suktus metalinius laiptus. Esant neįprastai pageidaujamai laiptų konstrukcijai, „Vilniaus Kalviai” pasiruošę pagaminti ir sudėtingesnės konstrukcijos metalinius laiptus.

Metalinių laiptų konstrukcijos

Metalinių laiptų konstrukcijos gamybai reikia atsižvelgti į keletą faktorių: vietos ilgį, plotį bei būsimų laiptų aukštį, konstrukcijos galimybes, pritvirtinimo faktorius, laiptelio aukštį, nuo kurio priklausys ir pakopų skaičius, taip pat laiptų turėklų rašto užpildymas. Laiptų bei jų rašto užpildymas yra didžiausia laiptų puošmena bei metalinių laiptų privalumas.

Metalinių laiptų galimybės

Metalinių laiptų galimybės yra neribotos. Net esant mažai erdvei bei sudėtingai konstrukcijai metaliniai laiptai sudaro visas sąlygas jaukumui sudaryti. Derinant pasirinktas linijas bei jų išraižymus ar tiesias linijas (priklausomai nuo interjero) laiptų turėklams, pasirinktas dekoracines priemones su apšvietimo elementais žemiau ar virš metalinių laiptų sukuriama ypatinga jaukumo atmosfera Jūsų aplinkoje.

Metalinių laiptų ypatumai

Konstruojant laiptus savo namų erdvėje (nepriklausomai ar išorėje ar viduje) pasitelkdami savo vaizduotę bei mūsų konstruktorius ir dizainerius į pagalbą sukursite savo svajonių interjero detalę, kuri gyvuos ilgai. Metaliniai laiptai yra tvirti ir ilgaamžiai, laiptų turėkluose atsispindi šeimininko vaizduotė, klasikos elementai, kurie niekada neišeina iš mados bei visada bus Jūsų namų vizitinė kortelė su pridėtinė vertė.

lt_LTLithuanian