Vartai ir varteliai

Metaliniai vartai

Nuo seno vartams žmonės suteikdavo ypatingų, kartais net mistinių galių. Nedaug kas pasikeitė ir šiais laikais – vartai puikiai atlieka namų sargybinių funkciją, o sumontavus labai populiarų distancinį valdymą su automatiniu atidarymu – dar ir tarnų, atidarančių vartus grįžtantiems šeimininkams vaidmenį.

Kiekvienų namų vartai yra ypatinga bei reprezentacinė namo dalis. Vartai – tai pirmoji riba, kurią peržengę Jūs atsiduriate savo teritorijoje, kurioje jaučiatės saugūs. Tai pripažino ir mūsų senoliai vartams suteikdami simboliškai ypatingų galių. Metaliniai vartai simbolizuoja tvirtumą, saugumą, eleganciją. Vartų išpildymas derinamas su šeimininko poreikiais. Metaliniai vartai – tai Jūsų namų pradžia, kuri turi būti ypatinga. Jūsų dizaino poreikis suderintas su kalvystės amatais bei šiuolaikinėmis technologijomis bus naudingas ir tuo kad distancinis valdymas su automatiniu atidarymu suteiks ne tik patogumo funkciją. „Vilniaus Kalviai” Jums siūlo kompetentingus vadybininkus bei konstruktorius, kurie suprojektuos vartus išskirtinai Jūsų namams ar objektui. Mūsų kalviai kokybiškai atliks darbą, kuriuo galėsite džiaugtis dar ilgai. Visa tai siūlo „Vilniaus Kalviai”, kurie, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, sukurs metalinius vartus, kurie ne tik saugos Jūsų namus, bet ir taps Jūsų pasididžiavimas.

Išskirtiniai metaliniai vartai

Vartų paskirtis namuose yra ypatinga. Ne tik tuo, kad tai simbolizuoja ribą tarp svetimos ir savos erdvės, bet ir tuo, kad iš tikrųjų žengę pro vartus Jūs patenkate į savo teritoriją, ribą. „Vilniaus Kalviai” padės Jūsų metaliniams vartams atrodyti išskirtinai. Metaliniai vartai bus pritaikyti prie jūsų pasirinkto architektūrinio stiliaus, jūsų poreikių. Vartai derės, harmoningai įsilies į aplinką neprarasdami savo pagrindinės vertės – simbolio. Metaliniai vartai išskirtiniai tuo, kad jie leidžia įgyvendinti daugelį architektūrinių, techninių sumanymų. Mūsų kalviai pasistengs, kad Jūsų metaliniai vartai išsiskirtų iš kitų ir būtų Jums patys gražiausi.

Metalinių vartų įvairovė

„Vilniaus Kalviai” gali didžiuotis savo klientais bei jų dėka sukurtų metalinių vartų įvairove. Per daugiau nei dvidešimt gyvavimo metų „Vilniaus Kalviai” turėjo galimybę tobulintis kurdami ir įgyvendinami savo klientų sumanymus ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Vartams skiriamas ypatingas dėmesys, kadangi kiekvieni metaliniai vartai yra išskirtiniai ir ypatingi. Mūsų bene 1000 m2 kalvėje dirba apie 20 kvalifikuotų savo srities meistrų, kurie nenustojamai tobulėja, kelia mūsų darbą į vis aukštesnį ir aukštesnį lygmenį. Būtent meistrų bei buvusių klientų dėka „Vilniaus Kalviai” gali drąsiai sakyti, kad mūsų sukurti metaliniai vartai bus išskirtiniai Jūsų aplinkoje.

Vartų įvairovė

Vartai – tai durys Jūsų asmeninę erdvę. Metaliniai vartai yra ryžtingų žmonių pasirinkimas, kurie žino klasikos reikšmę namų aplinkoje. „Vilniaus Kalviai” pasiruošę pasiūlyti Jums begalinę metalinių vartų įvairovę – nuo žemų iki aukštų, kupinų detalių bei tradicinio užpildymo, raitytų bei tiesių linijų. Viską, ką pasirinksite bus įgyvendinta mūsų kvalifikuotų meistrų.

Prašmatnūs namų sargybiniai

Sutikime, vartai simboliškai įsivaizduojami kaip namų sargybiniai. Kiekvieno šeimininko rūpestis – padaryti juos kuo įsimintinesnius. Kodėl nepadarius vartų prašmatniais? Metaliniai vartai vienareikšmiškai jau yra prašmatnūs. O jeigu įkomponuoti Jūsų norimas detales ar akcentus? Mūsų meistrams viskas įmanoma. Prašmatnūs Jūsų namų sargybiniai – metaliniai vartai – bus pagaminti „Vilniaus Kalvių” rankomis.
lt_LTLithuanian