Balkonai

Balkonų turėklai

Balkonus architektai neretai vadina labiausiai intriguojančiomis namo eksterjero detalėmis ir šiame posakyje slypi daug tiesos. Ir išties: jeigu langai namo akys, o stogas – kepurė, tai balkonui tenka įdomiausio namo aksesuaro vaidmuo. Nieks nesiginčys, kad tinkamai parinktas aksesuaras gali pataisyti net ir labai keblias situacijas, lygiai taip pat, kaip ir sumenkinti nepriekaištingą namo fasadą. Patarsime, pakonsultuosime, suprojektuosime ir pagaminę sumontuosime labiausiai Jūsų namui tinkančius balkonus.

Balkonai

„Prancūziški” Balkonai

Stogų atitvarai

Visais laikais karaliai ir didikai pasirodydavo balkonuose ir nuo tų laikų balkonas laikomas neatsiejama, būtina ir ypatinga kiekviena namo detale. Balkonus architektai neretai vadina labiausiai intriguojančiomis namo eksterjero detalėmis ir šiame posakyje slypi daug tiesos. Ir išties: jeigu langai yra namo akys, o stogas – kepurė, tai balkonui tenka įdomiausio bei puošniausio namo aksesuaro vaidmuo. Nieks nesiginčys, kad tinkamai parinktas aksesuaras gali pataisyti net ir labai keblias situacijas ar pagyvinti bendrą vaizdą. Tinkamai bei pagal Jūsų norus bei mūsų konstruktorių įžvalgas pagaminti balkonai puoš Jūsų pastatą iš visų pusių. „Vilniaus Kalviai” patars, pakonsultuos, suprojektuos ir pagaminę sumontuos labiausiai Jūsų namui ar pastatui tinkančius balkonų turėklus. Metalinių balkonų turėklai ypatingi tuo, kad juose bus atspindėti Jūsų namo ar pastato architektūros elementai, šeimininko stilius, kadangi metalu įmanoma išraižyti nebe visus elementus, kuriuos sugalvoja vaizduotė.

Jūsų namo balkonai

Patikėkite savo namo ar kito pastato balkonus pagaminti kompetentingiems „Vilniaus Kalviams”. Mūsų specialistai pasirūpins, kad būtumėte patenkinti daugelį metų mūsų pagamintais balkonų turėklais Jūsų namuose. Balkonų turėklai svarbūs ne tik saugumo faktoriui užtikrinti, bet ir tuo, kad suteikdami saugumo savo lauko terasėlei Jūsų turite galimybę pagyvinti bendrą aplinką inkomponuodami žavius metalo suraitymus, floros ar faunos elementus, tradicinius klasikinius elementus pagal Jūsų nuožiūrą. Jūs taip pat galite pasirinkti paprastą bet didingai atrodantį klasikinį variantą, kuris visada išlaikys ypatingą reprezentacinę formą Jūsų namų išorėje. Balkonų turėklų kompozicijos gali būti įvairios – vienintelis apribojimas Jūsų ir mūsų vaizduotė.

Meniškumas bei tvirtumas viename

Balkonai yra sudedamoji namo dalis, kuri gali būti tiek pramoginė, tiek būtinoji, tiek puošmena. „Vilniaus Kalvių” ekspertų komanda pasirūpins, kad balkonų turėklų apdaila atspindėtų jų reikšmę bei svarbą. Jeigu Jums svari spalva –metaliniai balkonų turėklai kaip tik Jums kadangi šios medžiagos nevaržo jokia spalva. Jeigu Jums svarbios detalės – metaliniai balkonų turėklai taip pat kaip tik Jums kadangi juose galima sutalpinti daugelį meniškų detalių balkonui turėklams neprarandant jėgos bei tvirtumo. Taip pat reikia pabrėžti, kad balkonų turėkluose paprasta įgyvendinti Jūsų meniškus sumanymus neperžengiant Jūsų numatyto biudžeto.

Balkonų turėklų ilgaamžiškumas

Jums renkantis balkonų turėklus gali kilti daug klausimų. Daug yra priežasčių, kodėl rekomenduojame rinktis būtent metalinius balkonų turėklus. Viena jų – tai priežiūra ir ilgaamžiškumas. Metaliniai balkonų turėklai nereikalauja jokios priežiūros bent artimiausius 15-a metų nuo pagaminimo datos. Metaliniai balkonų turėklai taip pat yra patvarūs, todėl tarnaus Jums ilgai.

Geometriniai dariniai balkonų turėkluose

„Vilniaus Kalvių” komanda siūlo pačias įvairiausias kombinacijas kuriant ir konstruojant balkonų turėklus. Visų pirma- tai metalo įvairovė, kuris parenkamas pagal balkono paskirtį. Geometriniai plokščių, vamzdelių, figūrų ar kitų kombinacijų naudojimas bei išdėstymas balkonų turėklų architektūrai įgyvendinti yra beribis. Jums beliks tik pasirinkti ir džiaugtis jau pagamintu rezultatu.

Jūsų vienetinis balkonas

Jūsų pasirinkimu „Vilniaus Kalvių” patyrusių ekspertų komanda sukurs bei įgyvendins Jūsų idėjas balkonų aptvėrimo metu. Jums bus garantuotas individualus dėmesys, vienetiniai ir tik Jums skirti projektai, kurių metu išrinksime Jums geriausiai tinkamą variantą Jūsų namų aplinkoje. Unikalūs darbai bei jų kokybė Jus žavės dar daugelį metų, balkonų turėklai nepareikalaus jokios priežiūros, todėl ramiai galėsite džiaugtis savo investicija.

lt_LTLithuanian