About us

Apie UAB „Vilniaus Kalviai” 

Our goal to implement most daring ideas of our customers combining experience in smithery and modern technologies.

Our motto – is to create harmony in your environment.

Our values– quality, durability and aesthetics of products, professional advices. Our products comply with both classical and modern architecture.

Past & Future - our company was established in 1993. From a small smithy we grew step by step into a competitive company, that stands tall among most popular metalworking companies in Lithuania.
Now UAB "Vilniaus kalviai" is among the most famous artistic metal processing companies in the country.
Today UAB “Vilniaus Kalviai” offers mutually beneficial cooperation for contruction, restauration companies and individuals who are interested in our products.

Kalvio rankos tvirtumas

Sutikime, visais laikais namų puošimas bei saugojimas kalvio darbais buvo ir yra solidumo ženklas. Leisdami mums puošti Jūsų namus kalvio rankomis atliktais darbais Jūs gausite aukščiausios kokybės gaminius. Kalvio darbai yra tiesiogiai paliesti ilgamete patirtimi, nuojauta, meniškumu bei rūpestingumu. Kalvis pasižymi tvirtomis rankomis, todėl garantuojame, kad mūsų darbai Jums bus patys tvirčiausi. Kalvio darbuose susipina rankos tvirtumas bei meniškumo pojūtis. Daugiau nei 22 metus mūsų kalviai dirba tam, kad atliktų aukščiausios kokybės darbus Jums.

Kalvė Vilniuje

Kalvio darbai yra senovinio amato atgaivinimas ir puoselėjimas kuriuo kasdien rūpinasi Vilniaus kalviai. Lietuvoje, sostinėje Vilniuje, įsikūrusi 1 000 m2 kalvė, kurioje dirba daugiau nei 20 profesionalių, patyrusių bei mylinčių savo amatą kalvių – Jums siūlo patikėti savo namų apdailą profesionalams. Mūsų kalvių darbai pasižymi didžiausiu kruopštumu, atidumu, elegancija bei tvirtumu. Mūsų kalvių darbai jau puošia namus Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje ir kitur. Vilniaus Kalvių darbai yra plataus spektro – nuo laiptų, balkonų iki tvorų, vartelių ar kitų elementų, mes tai pasiruošę Jums suteikti su ypatinga pagarba bei atidumu Jūsų poreikiams. Kalviai ir visas kolektyvas dirba greitai, operatyviai bei kokybiškai.

Kalto metalo klasika Jūsų aplinkoje

Kalto metalo gaminiai namų, biurų aplinkoje sukuria ypatingą atmosferą. Kalvio darbais papuošta aplinka palieka neišdildomą įspūdį. Mūsų įmonė, turinti ilgametę patirtį prisitaiko prie kiekvieno kliento norų bei sumanymų, kadangi pas mus dirba daugiau nei 20 kvalifikuotų specialistų, kurie pasiruošę puošti Jūsų aplinką, o kalto metalo klasika niekada neišeina iš mados.

Metalo subtilybės atsiskleidžia gero kalvio rankose

Žmogus puošdamas savo namus kalvio darbais sukuria projektą. Projektą koordinuoja ir plėtoja Vilniaus Kalviai. Metalas atgyja tinkamo kalvio rankose. Mūsų kompanija garantuoja, kad visi kalviai, prisidedantys prie gaminių kūrimo, yra kompetentingi, kvalifikuoti, mylintis savo amatą. Visus komponentus sudėjus Vilniaus Kalviuose metalas įgauna daugiau nei pavidalą- jis tampa Jūsų aplinkos puošmena.

Vilniaus Kalviai tarptautiniu mastu

Vilniaus Kalvių kompanija, gyvuojanti jau daugiau nei 20 metų puošdama Jų aplinką įgyvendina žmonių svajones. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas individualus dėmesys, visų mūsų kalvių darbai orientuoti į kliento poreikių patenkinimą. Mūsų kalvių darbai siekia viršyti kiekvieno kliento poreikius. Laiko patikrinti, tradicinę kalvystę derinant su inovatyviais sprendimais Vilniaus Kalviai žengia tvirtais žingsniais į ateitį.

Tradicinė kalvystė šiuolaikinėje aplinkoje

Vilniaus kalvių darbai tobulėjo kompanijai augant ir vystantis paskutiniuosius dvidešimt metų. Šiuo metu drąsiai galime teigti, kad mūsų kalvių tradicinės kalvystės darbai puikiai dera šiuolaikinėje aplinkoje. Suderinta dizaino harmonija ir patirtis, elegantiškumas bei kalto metalo žavesys puikiai prisiderins Jūsų aplinkoje. Vilniaus kalviai kviečia Jus papuošti savo šiuolaikinę aplinką tradicine kalvyste.

Vilniaus kalvių darbai

Prieš 20 m. Vilniaus Kalviai nusistatė savo pagrindinius principus: dirbti su pagarba, greitai (išlaikant tradicinės kalvystės amato principus) ir kokybiškai. Šiai dienai Vilniaus Kalvių darbai yra paplitę ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos valstybių. Išlaikydami nustatytus principus, per daugiau nei du dešimtmečius Vilniaus Kalviai užsitarnavo reputaciją, kuria gali didžiuotis.

en_USEnglish